Ubytovanie Ždiar - Zima plná aktivít a čistej prírody

Aktivity Ždiar Penzión Kamea

Cena dňa80 € izba/noc

Cena dňa pri rezervácii na našom webe

80 €

Aktivity Ždiar

Penzión Kamea sa nachádza v rázovitej obci Ždiar, ktorá leží v doline Bielej vody, na úpätí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Táto dedinka je jednou z klenotov Slovenska, je bohatá na tradície, obyčaje, folklór a kultúru typické pre tatranské osady. Je skvelým východiskovým bodom pre lyžiarov, milovníkov peších  a cyklistických túr, ako aj pre tých, ktorí milujú odpočinok v lone prírody.

Penzión Kamea je výhodným východiskovým bodom pre milovníkov lyžovania a snowboardingu. V samotnom Ždiari sa nachádzajú tri lyžiarske strediská, Strachan ski centrum (otvorené do 21:00), Bachledova dolina  a Strednica. Okrem toho sa za 15 minút dostanete autom do lyžiarskych centier v Tatranskej Lomnici, Jurgowe a Białke Tatrzańskej.

Na tých, ktorí neodolajú horským túram alebo cyklistickým výpravám čakajú dych vyrážajúce scenérie  Vysokých Tatier. Okolie Ždiaru poúka aj pre najmladších návštevníkov atrakcie ako svet vodnej zábavy AquaCity v Poprade, Tatranská divočina s náučným programom pre deti, lanový park, chodník na kolieskové korčule v dĺžke 9 km a mnoho iných.

Po aktívnom dni v prírode sa môžu naši hostia uvoľniť a zregenerovať vo fínskej saune.

SKI Bachledová 2 km

Na svahoch Spišskej Magury si užijete skvelú rodinnú lyžovačku. Nájdete tu 9 vlekov, 13 zjazdoviek s dĺžkou 11 km a 26 km tratí určených pre bežkárov. Ak máte záujem o večerné lyžovanie, to je v prevádzke každý deň od 16:00 do 21:00 na zjazdovke Bachledka II. Zo služieb môžete využiť skiservis, požičovňu alebo lyžiarsku školu.

1/15

SKI Ždiar Strachan 1,5 km

Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Szepesi - Magura a Bélai-Tátra - na novej 4-sedačkovej lanovke. Na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Detičkám do 5 rokov ponúkame lyžovačku úplne zadarmo. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Detský areál s dreveným domčekom a hojdačkami sa už nevie dočkať návštevy Vašich ratolestí.

2/15

Ski Centrum Strednica Ždiar 2 km

Skvelá lyžovačka vás čaká aj v podtatranskej obci Ždiar. Nájdete tu 9 vlekov (od 80 do 460 m) a 4-sedačkovú lanovku (442 m). Pre bežkárov sú určené 2 trate, ktoré sú dlhé 5 km. K dispozícií je tiež požičovňa lyží, servis, úschovňa, lyžiarska škola a bufet.

3/15

Chodník korunami stromov - Bachledova dolina2 km

Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoločne s nami spoznáte tunajšie lesy. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde. VIAC INFO

4/15

Cyklochodník Spišská Belá - Tatranská Kotlina7 km

Cyklochodník má celoasfaltový povrch a v dĺžke deväť kilometrov spája obce Spišská Belá a Tatranská kotlina. Vedie pozdĺž hlavnej cesty I/67 a je využívaný hlavne cyklistami a in-line korčuliarmi, v zime bežeckými lyžiarmi. Jeho šírka je 3 metre a súčasťou chodníka sú aj štyri väčšie odpočívadlá s prístreškom, stolíkom a stoličkami, pri ktorých sa nachádza aj mapa regiónu spolu s cyklotrasami.

5/15

Belianska Jaskyňa - Tatranská kotlina 7,5 km

Jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách. Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. VIAC INFO

6/15

Morské Oko 13,5 km

Morské Oko je najväčšie pleso vo Vysokých Tatrách a leží na poľskej strane vo výške 1395,4 m.n.m..

Je to ideálne miesto na oddych, romantické prechádzky, ale aj aktívnu turistiku pre rodiny s deťmi.

7/15

Lomnický štít - výlety lanovkami 17 km

Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta.Z údolnej stanice v Tatranskej Lomnici vedie 4 sedačková kabínková lanovka, ktorá vás vyvezie na medzistanicu Štart, odtiaľ novou pohodlnou 15 miestnou lanovkou na Skalnaté Pleso, ktoré je vrcholovou stanicou a zároveň prestupnou stanicou na Lomnický štít. Odtiaľ Vás na štít vyvezie unikátna visutá červená lanovka, ktorá prekonáva 855 metrové prevýšenie a jazda trvá 8,5 minúty.

8/15

Golf Resort Black Stork Veľká Lomnica21km

Golfový areál Black Stork (čierny bocian) vo Veľkej Lomnici má unikátnu polohu na ich južnej strane v ochrannom pásme Tatranského národného parku. Neporušená príroda, skalnaté kopce a svieži vzduch – to sú devízy, ktoré si hosť uvedomí na 120 ha plochy v prekrásnej scenérii.

9/15

Kežmarský hrad 22km

Dominantou podtatranského mesta Kežmarok je Kežmarský hrad, ktorý sa zapísal do dejín tatranskej turistiky ako východisko prvého známeho turistického výletu do Vysokých Tatier.

10/15

Mesto Kežmarok 22km

Kežmarok je okresné mesto ležiace pod Vysokými Tatrami. Je historickým centrom tradičného regiónu Spiš. V meste sa nachádza drevený evanjelický artikulárny Kostol Najsvätejšej Trojice, ktorý je zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

11/15

Lyžiarske stredisko Bialka Tatranská 22km

Białka Tatrzańska Kotelnica je najpopulárnejšie lyžiarske stredisko v Poľsku.

12/15

Obrovský vodopád Horný Smokovec 28km

Je vysoký približne 20 m. Bol vytvorený v rokline Malého Studeného potoka. Najlepší prístup k nemu je zo strediska Hrebienok po červenej značke približne 20 minút.

13/15

Aquapark Aquacity Poprad 30km

Vodný svet pod Vysokými Tatrami 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby) 3 vonkajšie termálne bazény ( 28°- 38°C )s vírivkami a vodnými atrakciami ( plavecký, sedací a relaxačný) vnútorné relaxačné bazény s chromoterapiou a večernou 3D Laser show

14/15

Zakopane 35km

Mesto Zakopane - býva prezývané aj ako hlavné zimné mesto Poľska, nachádza sa na úpätí Tatier.

15/15

Pohostinnosť a komplexnosť Osobný a priateľský prístup - ubytovanie Ždiar

V Penzióne Kamea nájdete všetko čo očakávate od ideálneho pobytu v srdci prírody, na skok ku množstvu zážitkov v Ždiarskej a Bachledovej doline. Bohaté vybavenie a zázemie penziónu, kvalitné ubytovanie, izby aj väčšie apartmány pre rodiny, tradície, pohostinnosť, čerstvosť a čistota. Objavte Penzión Kamea v Ždiari a pridajte sa k naším spokojným zákazníkom. 

Verejné hodnotenia na portáloch Ako hodnotia pobyty naši hostia?

Hodnotenia Booking Penzion Kamea
Hodnotenia Google Penzion Kamea
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím