Ubytovanie Ždiar - Zima plná aktivít a čistej prírody

Teplo domova Penzión Kamea

Cena dňaizba/noc

Cena dňa pri rezervácii na našom webe

74 €

Teplo domova

Svetlé a priestranné izby penziónu Kamea prekvapujú svojou triezvou eleganciou a pokojnými prírodnými farbami. Sú ideálnym miestom odpočinku po náročnej lyžovačke, dlhej horskej túre alebo aktívnom dni s deťmi. Pre hostí je k dispozícii 10 izieb s pekným výhľadom na Belianske Tatry. Ponúkame 2, 3, 4 posteľové izby a dva dvojizbové apartmány, ktoré sú ideálne pre pobyt rodín s deťmi a páry.

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa74 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Pohostinnosť a komplexnosť Osobný a priateľský prístup - ubytovanie Ždiar

V Penzióne Kamea nájdete všetko čo očakávate od ideálneho pobytu v srdci prírody, na skok ku množstvu zážitkov v Ždiarskej a Bachledovej doline. Bohaté vybavenie a zázemie penziónu, kvalitné ubytovanie, izby aj väčšie apartmány pre rodiny, tradície, pohostinnosť, čerstvosť a čistota. Objavte Penzión Kamea v Ždiari a pridajte sa k naším spokojným zákazníkom. 

Verejné hodnotenia na portáloch Ako hodnotia pobyty naši hostia?

Hodnotenia Booking Penzion Kamea
Hodnotenia Google Penzion Kamea
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím