Ubytovanie Ždiar - Zima plná aktivít a čistej prírody

Lyžiarske aktivity Penzión Kamea

Cena dňaizba/noc

Cena dňa pri rezervácii na našom webe

74 €

Lyžiarske aktivity

Penzión Kamea je výhodným východiskovým bodom pre milovníkov lyžovania a snowboardingu.

V samotnom Ždiari sa nachádzajú tri lyžiarske strediská, Strachan ski centrum (otvorené do 21:00), Bachledova dolina a Strednica. Okrem toho sa za 15 minút dostanete autom do lyžiarskych centier v Tatranskej Lomnici, Jurgowe a Białke Tatrzańskej. Vo všetkých týchto strediskách si prídu na svoje nie len skúsení lyžiari ale aj začiatočníci, pretože svahy sú podmienkami pripravené pre všetkých. Lyžiari môžu využiť aj možnosť bežeckých tratí, ktoré sa tiahnu v celkovej dĺžke 20 km.

Bachledka Ski & Sun

Na svahoch Spišskej Magury si užijete skvelú rodinnú lyžovačku. Na hrebeň a do Bachledka detského areálu sa vyveziete 10-miestnou kabínovou lanovkou Bachledka. Iba za 6 minút sa tak vyveziete pohodlne, bezpečne, v suchu a bez vetra z Bachledovej doliny až na vrchol Spišskej Magury. Zdatnejší lyžiari môžu využiť aj 4-sedačkovú lanovku Jezersko a ďalších 6 lyžiarskych vlekov, ktoré zaručia lyžovačku v troch navzájom prepojených dolinách.

Lyžiarske stredisko Bachledka Ski&Sun ponúka návštevníkom až 8,5 km zjazdoviek všetkých typov náročností. Na svoje si prídu milovníci upraveného manchesteru, ale aj tí, ktorých láka „freeride“. Počas sezóny je zasnežovaných a upravovaných celkom 6 km zjazdoviek.

Viac info o Bachledke

Skicentrum Strednica

Skicentrum Strednica v Ždiari je lyžiarske stredisko a známa turistická destinácia s nezabudnuteľným výhľadom na Ždiarsku vidlu a Havran, ktoré sú dominantou Belianskych Tatier. Patrí medzi najväčšie a najstaršie strediská v oblasti Vysokých Tatier, lyžovanie tu má dlhú tradíciu už od roku 1952.
Stredisko má šesť vlekov, otvorenú sedačku a dve bežkárske trate. Celková prepravná kapacita strediska je 6900 ľudí za hodinu, čo ho radí k jednému z najväčších. Lyžiarske stredisko je primárne určené pre rodiny s deťmi a začiatočníkov. Svah pri štvorsedačke je zase pre náročnejšieho lyžiara práve pre jeho väčší sklon. V stredisku sa nachádza aj lyžiarska škola. 

Viac info o Strednici

 

Stredisko Strachan

Lyžiarske stredisko STRACHAN SKI CENTRUM sa nachádza v Ždiari, priamo pri Wellness Penzióne Strachan. Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch môžete lyžovať cez deň aj večer. Stredisko je vhodné aj pre úplných začiatočníkov aj pre skúsených lyžiarov. Detičky do 5 rokov majú lyžovačku úplne zadarmo. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania - po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 12 km.

Ski centrum Strachan

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa74 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Pohostinnosť a komplexnosť Osobný a priateľský prístup - ubytovanie Ždiar

V Penzióne Kamea nájdete všetko čo očakávate od ideálneho pobytu v srdci prírody, na skok ku množstvu zážitkov v Ždiarskej a Bachledovej doline. Bohaté vybavenie a zázemie penziónu, kvalitné ubytovanie, izby aj väčšie apartmány pre rodiny, tradície, pohostinnosť, čerstvosť a čistota. Objavte Penzión Kamea v Ždiari a pridajte sa k naším spokojným zákazníkom. 

Verejné hodnotenia na portáloch Ako hodnotia pobyty naši hostia?

Hodnotenia Booking Penzion Kamea
Hodnotenia Google Penzion Kamea
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím